Darmowe zabawne smsy i życzenia graficzne

Obecnie istnieją różne sposoby, żeby przesłać komuś wiadomość, którą od razu otrzyma. Dzięki temu można wybrać najlepszy moment na złożenie życzeń, chociażby sylwestrowych. Ważne jest również to, że mogą one przybrać rozmaite formy.

Przede wszystkim życzenia sylwestrowe czy noworoczne można napisać. Najszybciej zostaną one odebrana przez adresata, jeśli zostaną przesłane smsem lub na gadu-gadu. Bez względu na to czy mają to być życzenia po angielsku, rosyjsku czy po prostu po polsku można spróbować sformułować je w jakiś oryginalny sposób. Zawsze przed Świętami i Nowym Rokiem można znaleźć w sieci różne zabawne rymowanki, które po prostu się przepisuje oraz wysyła w formie smsa. Zresztą można wysłać je od razu za pośrednictwem komputera oraz Internetu, i to za darmo. Istnieją specjalne bramki smsowe, z którym istnieje możliwość wysyłania wiadomości do wszystkich sieci.  Oto przykłady zabawnych smsów: „Niech już wystrzelą korki szampana, a Ty baw się świetnie do białego rana. Wszystkiego naj naj z okazji Sylwestra życzy…”, albo „Życzę Ci zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana! Choć nie jestem z Tobą w noworoczna noc, pamiętaj tez o mnie przez następny rok”.

Za pomocą smsa lub gadu-gadu można wysłać również życzenia graficzne. Można je stworzyć za pomocą literek, cyfr i znaczków, które przybiorą na przykład kształt „2013” czy kieliszków z szampanem. Ciekawie wyglądają animowane smsy. Są to ruchome obrazki, które można przesłać z Internetu na telefon komórkowy. Jeśli chodzi o komunikator gg można tam znaleźć specjalne emotikonki przedstawiające ludzika wznoszącego toast lub tańczącego. Będzie to doskonała ozdoba do słów przesłanych właśnie na gg przed Sylwestrem. Chociaż wiele osób uważa, że najlepiej jest swoje pozdrowienia sylwestrowe przekazywać osobiście albo w rozmowie telefonicznej, to nie da się ukryć że nie da się wtedy zaskoczyć kogoś śmiesznym obrazkiem. Takie wiadomości graficzne mogą być rzeczywiście bardzo przyjemne. Oczywiście sama treść może być także zaskakująca, na przykład jeśli będą to noworoczne życzenia  ludowe. Kiedy rozmawia się przez telefon czy osobiście ciężko jest zapamiętać dokładnie takie oryginalne słowa.